Current track

Title

Artist

RAMMSTEIN

Letisko Trenčín [Trenčín]

Event info
Date: 14/06/2023
Time: 20:00
Location: Letisko Trenčín
Address: Letisko Trenčín Trenčín
Website: https://www.rammstein.de/
Event: https://www.facebook.com/events/tren%C4%8D%C3%ADn-airport/rammstein-tren%C4%8D%C3%ADn-slovakia-14062023/2931918627112747/
Details

Rammstein pridáva plyn a oznamuje, že v roku 2023 sa po tretí raz vráti so svojím turné po Európe! Slovensko zažije historicky najväčší samostatný koncert v našich končinách! Nemecké metalové hviezdy to s European Stadium Tour 2023 rozbalia na Letisku Trenčín 14.6.2023!

Celosvetovo uznávaná nemecká metalová kapela Rammstein so svojím turné precestuje Európu už po tretíkrát! Šou, ktorá zanechala dojem v státisícoch fanúšikoch, ale aj v hudobných žurnalistoch vážených médií, ktorí tohtoročné turné ovenčili vyjadreniami ako “gigantická šou“ (Rolling Stone), “Ich koncerty rozburácajú európske štadióny“ (Nordkurier) „Rammstein s obrovskou dávkou ohňostrojov, výbuchov a dymu“ (Süddeutsche Zeitung), sa po rokoch uskutoční i na Slovensku a to v júni budúceho roka!

Pódium, ktoré svojou výškou niekedy prevyšuje strechy štadiónov, šou plná ohňa a plameňov, dokonale zohratá kapela a dianie na pódiu plné humoru a skvelého hudobného zážitku. Toto všetko robí koncerty Rammstein na poli hudby jedinečnými, či už z hľadiska štýlu, veľkoleposti či kvality. Rammstein tentoraz ponúka všetkým svojim (nielen) slovenským fanúšikom i tým, ktorí sa nimi len stanú, šancu zažiť ich šou na Letisku Trenčín dňa 14. júna 2023.

https://www.youtube.com/watch?v=thJgU9jkdU4&ab_channel=RammsteinOfficial

Current track

Title

Artist