Current track

Title

Artist

Návrat modelu Breakout

Written by on 31/01/2023

V roku 2023 Harley vracia do hry aj model Breakout – svalnatejší, štýlovejší, silnejší, ako kedykoľvek predtým. Teraz aj s trakčnou kontrolou a elektronickým tempomatom už v sériovej výbave.

Breakout je jeden z najvýraznejších modelov posledných rokov a v produkcii zotrval od roku 2013 až do roku 2020. Harley ho teraz vracia naspäť na výrobnú linku so svojim najsilnejším motorom, ktorý dokážu natlačiť do bežných sériových strojov – Milwaukee-Eight 117. S takmer dvojlitrovým zdvihovým objemom (1923 ccm) a fakt masívnym krútiacim momentom 168 Nm.
Okrem svalov však Breakout nabral aj na štýle! Väčšia palivová nádrž pridáva na mohutnosti – medzi nohami teraz zvierate fakt kus motorky. A samozrejme objemnejšia 19 litrová nádrž pridáva aj na chuti cestovať s väčším akčným rádiusom. Nová je aj chrómová konzola na nádrži a viac chrómu nájdete v podstate na celej motorke – držiak zadného blatníku, skrinky pod sedadlom, výfuky, emblémy na nádrži, späťáky, nasávanie vzduchu „Heavy Breather“ a čerešničkou na tejto oslavnej torte sú určite nádherné 26 lúčové čierne kolesá s frézovanými bokmi!

Zdroj: motofan.sk


Reader's opinions

Leave a Reply


Continue reading

Current track

Title

Artist